KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13909292

nr 1390 9292

Pastell

Oidentifierad konstnär. Kvinna. Signerad, 1900-tal, 59x43, yttermått inklusive ram: 68x52 cm

måndag 12 april 2021
kl 18:54:01